Ochlazovač vzduchu - Chilly air ultra

Ochlazovač vzduchu vám současně ochladí, zvlhčí a vyčistí vzduch v období teplých letních dnů!Pomocí nastavitelné přední mřížky můžete optimálně nasměrovat ...

599 Kč

  • skladem u dodavatele
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : 626

Ochlazovač vzduchu - Chilly air ultra

Ochlazovač vzduchu vám současně ochladí, zvlhčí a vyčistí vzduch v období teplých letních dnů!
Pomocí nastavitelné přední mřížky můžete optimálně nasměrovat proudění chladivého vzduchu
Tichý chod přístroje umožňuje jeho použití i v noci

Často se vám stává, že doma i během sezení se úplně zpotíte? Máte hlučnou klimatizaci a ventilátor jen rozvíří teplý vzduch v místnosti? Zchladit se nyní!

Chilly air ultra ochlazovač vzduchu zahrnuje v sobě vzdušný chladič, zvlhčovač, čistič vzduchu! Funguje s třemi nastavitelnými stupni rychlosti a díky hydro chill funkci na všech stupních pracuje tiše. Stačí když přidáte vodu do nádrže, která je umístěna na horní straně přístroje a stisknout tlačítko a můžete vychutnávat komfortní, chladivý vzduch! Jedním naplněním přístroj dokáže chladit i deset hodin. Jeho dále rozšiřován filtr lze vyměňovat a prát. Přístroj pracuje tak tiše, že klidně můžete zapnout i na noc, dokonce fungování přístroje signalizuje i příjemné noční světlo.

S nastavitelnou přední mřížkou můžete kdekoliv ochladit místnost ve vašem okolí. Kromě toho, že je hospodárný, je i příznivý pro životní prostředí a můžete ho kdekoliv využít: v kanceláři, doma, případně v obytném přívěsu.

Rozměr:
- 16 x 14,5 x 16,5 cm (v x š x h)

Balení obsahuje:
- přenosnou klimatizaci
- USB kabel