Posilovací přístroj Flex Shaper

Jedinečný posilovací mechanismus, který snižuje váhu těla a je také velký pomocník pro posílení a formování postavy. S posilovacím přistrojem ...

349 Kč

  • skladem u dodavatele
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : 470

Posilovací přístroj Flex Shaper

Jedinečný posilovací mechanismus, který snižuje váhu těla a je také velký pomocník pro posílení a formování postavy. S posilovacím přistrojem Flex Shaper tělo není tolik zatěžováno a nedochází k takovému namáhaní kloubů a šlach jako při cvičení na jiných cvičebních strojích. Při cvičení s přístrojem Flex Shaper budete cítit posilování svalů a jejich nápínání při provádění každého cviku.

Výhody posilovacího přístroje : efektivně spaluje tuky, tvaruje postavu, formuje celé tělo a posiluje svaly (boky, hýždě, stehna, břišní partie, ruce, záda). Navíc aktivuje metabolismus, který rychleji odbourává přebytečné tuky. Flex Shaper má jedinečný posilovací mechanismus snižující váhu těla, budete cítit napínání a posilování svalů při provádění každého cviků a při každém cvičení, umožňuje procvičit několik svalových partií najednou.

Flex shaper je velmi skladný - je skládací a tak nezabere mnoho místa pokud zrovna necvičíte, jednoduše ho složíte pod postel.

Vhodný pro může i ženy.

Obsah balení:
- posilovací cvičební přístroj
- ukázkové dvd

Materiál:
- litina
- polstrování pružná
- pevná pěnovka

Barva:
- stříbrná
- černá
- červená