Vodovodní baterie s průtokovým ohřevem

Baterie na automatický ohřev vody je ideálním zařízením pro váš domov nebo byt. Je to senzační systém, který okamžitě zahřeje ...

999 Kč

  • skladem u dodavatele
  • do 2-3 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : 286

Vodovodní baterie s průtokovým ohřevem

Baterie na automatický ohřev vody je ideálním zařízením pro váš domov nebo byt. Je to senzační systém, který okamžitě zahřeje vodu na 60 ° C. Nevyžaduje si dlouhé a komplikované čekání na horkou vodu, protože ji dosáhnete po 5 sekundách, ne jako přes kotel nebo jiné topné systémy, které vyžadují čas na akumulování správného množství teplé vody.
Elektrický ohřívač vody ohřívá vodu během jejího toku. Takže nepotřebujete systém na generování a udržování konstantní teploty.
Kromě toho má baterie dodat dotek elegance do kuchyně nebo do koupelny díky její zaobleným tvarem a pečlivému provedení z bílého plastu a kovu. Namontujte kohoutek do kuchyně nebo koupelny a ihned si užijte příjemnou a teplou vodu.

Jak pečovat o produkt?
Zařízení by mělo být pravidelně kontrolovat. Vyčistěte průtokové otvory odšroubováním a opláchnutím silným proudem vody a vyčištěním nahromaděných usazenin. Pokud je hodně usazenin, vložte do nich železný drát a vyčistěte otvory. Vodovodní kohoutek musí být složen a dotažen. Pokud se sníží množství tekoucí vody, vyčistěte vodní filtr.

Technické specifikace:
- Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů
- Příkon: 3 000 W
- Napájení: 220-240V
- Délka napájecího kabelu: 110 cm
- Výška: 21 cm
- Šířka: 7 cm
- Délka ramene: 22,5 cm
- Průměr odtoku: 2 cm

Výrobek má certifikát CE

Sada obsahuje:
- Elektrický ohřívač vody
- sada těsnění